Müüja: Beauty Pro Vaata infot

Tweezerman Tweezerman Mini pintsetid Aztec Rainbow Pink

12,90 €
Размеры

Готов к выдаче через 24 часов после поступления на склад..
Заказ готов не позднее 24 час..
Tweezerman Mini pintsetid Aztec Rainbow Pink

Aztec Rainbow pintsettide julge ja kirju välimus on inspireeritud graafilistest tribal trendidest. Kaunis lisa sinu ilutarvikute kollektsiooni või meigikotti.

Roostevabast terasest minipintsetid on sama kuulsad kui nende rohkelt auhinnatud täissuuruses kaldega pintsetid: täiuslikult joondatud ja käsitsi viimistletud otstega, mis vastavad kulmukujundamise ekspertide nõudmistele. Ideaalse suurusega minipintsetid sobivad meigi- ja reisikotti.
Tweezermani roostevabast terasest pintsetid on maailmakuulsad oma kvaliteedi ja täpsuse poolest. Pintsette on mugav käes hoida ning nende ülimalt täpne ots eemaldab väiksemadki karvad. Slant Tweezer pintsetid on võitnud korduvalt mitmeid iluauhindu üle maailma. On meigikunstnike ja kuulsuste vaieldamatuks lemmikuks. Pakendis on kaasas kaitseümbris või kaitsekork pintsettide hoiustamiseks ning pintsetitera kaitsmiseks.  

Kasutamine: Kammi vajadusel kulme enne kitkumise alustamist. Vali kitkumiseks õige valgus ning kasuta vajadusel suurendusega peeglit. Kitku kulme pärast sooja duši all käimist, kuna soe vesi avab nahapoorid ja pehmendab nahka, muutes kitkumise lihtsamaks ja valutumaks. Kasuta pintsette üksikute kulmukarvade eemaldamiseks, tõmmates karva loomuliku kasvamise suunas.

Hooldamine: Puhasta pintsettide otsad pärast igat kasutamist isopropüülalkoholi või peroksiidiga, kuid mitte pintsettide käepidet, sest puhastusained võivad kahjustada värvi.
 
Похожие товары:: Пинцеты.

Другая продукция этого бренда: Tweezerman.

Kirjeldus <p><span style="font-size: 16px;">AZTEC-pintsettide julge ja kirju v&auml;limus on inspireeritud graafilistest tribal-trendidest. Kaunis lisa sinu ilutarvikute kollektsiooni v&otilde;i meigikotti.<br /> <br /> Roostevabast terasest minipintsetid on sama kuulsad kui nende rohkelt auhinnatud t&auml;issuuruses kaldega pintsetid: t&auml;iuslikult joondatud ja k&auml;sitsi viimistletud otstega, mis vastavad kulmukujundamise ekspertide n&otilde;udmistele. Minipintsetid on ideaalse suurusega meigi- ja reisikotti.</span><br /> <br /> <span style="color: #333333; font-family: sans-serif, Arial, Verdana, 'Trebuchet MS'; font-size: 16px; background-color: #ffffff;">Tweezermani roostevabast terasest pintsetid on maailmakuulsad oma kvaliteedi ja t&auml;psuse poolest. Pintsette on mugav k&auml;es hoida ning nende &uuml;limalt t&auml;pne ots eemaldab v&auml;iksemadki karvad. Slant Tweezer pintsetid on v&otilde;itnud korduvalt mitmeid iluauhindu &uuml;le maailma. On meigikunstnike ja kuulsuste vaieldamatuks lemmikuks.</span><br /> <br /> <span style="font-size: 16px;">Hooldamine:&nbsp;Puhasta pintsettide otsad p&auml;rast igat kasutamist isoprop&uuml;&uuml;lalkoholi v&otilde;i peroksiidiga, kuid mitte pintsettide k&auml;epidet, sest puhastusained v&otilde;ivad kahjustada v&auml;rvi.</span><br /> &nbsp;</p>
Бесплатная доставка
Доставка в посылочные автоматы в центрах и на рынках Astri Group бесплатная.
посылочный терминал SmartPOST (Эстония) 3,90 €
Закз прибудет в течении 3-5 рабочих дней.
Omniva посылочный терминал (Эстония) 3,90 €
Заказ прибудет в течении 3-5 рабочих дней.

Прочитай о доставке ›

Если Вы обнаружите, что Вами купленный товар Вам по любой причине не подходит, то имеете право вернуть товар в течении 14 дней со дня его получения..
Прочитай о возврате ›

Останется ли старая вещь, когда я куплю новую?
Посмотрите, как дать вашим старым вещам новую жизнь.
Продавайте
Если старый товар в хорошем состоянии, выставите его на продажу. Наш партнер Basaar предоставляет удобную среду для покупок и продаж, где вы можете продавать подержанную одежду, детские товары и многое другое.
Продайте на Basaar
Сортируйте
Если старая вещь больше не пригоднa для использования, отнесите её в соответствующую службу утилизации отходов.
Смотрите варианты управления отходами
Узнайте больше о повторном использовании

Müüja: Beauty Pro

OÜ Beauty Pro (Код предприятия: 10639536)
Roosikrantsi 17 10119 Tallinn
sale@beautypro.ee 6418655

Müügileping loetakse sõlmituks ostja ja konkreetse kaupa müüva ettevõtte vahel. Veebilehe omanik Astri Internet OÜ ei ole kauba müüja.