Biomarket

Oregano (pune), Gourmante, 25g

3,65 €
Размеры
Gourmante kuivatatud maitsetaimed on orgaaniliselt kasvatatud viljakal Lääne-Kreeka mullasel Agrinioni linna lähistel. Pärast õitsemist korjatakse taimed käsitsi, kuivatatakse õhu käes ja valitakse kõrgeima kvaliteedi ja hügieeni standardite järgi pakendamiseks. Samaaegselt säilitatakse kogu maitse ja aroom koos kõrgeima võimaliku eeterlike õlide kontsentratsiooniga. Tõeline kingitus loodusest!
Gourmante oregano (Origanum Vulgare või Vahemere oregano või kreeka oregano) kuulub mündiliste perekonda. Kuivatatud oregano koori kasutatakse mitmete roogade maitsestamiseks. Tugev ja mitmekülgselt aromaatne, maine, terav, kergelt mõrkjas ja kibe oregano on tugev vürts. See on asendamatu Vahemeremaade roogades ja kooslus basiilikuga muudab nende kahe kombinatsiooni suurepäraseks just näiteks tomatikastmetes ja -suppides, samuti sobib oregano hästi äädikate, taimevõide, salatite, köögiviljade, juustude, pasta ning just eriti pitsaga. Sega oregano Gourmante ekstra neitsioliiviõliga ning maitsesta sellega grilltoidud või lisa seda teistele maitseainetele, et asendada soola. Sobib hästi basiiliku, küüslaugu, tüümiani ja peterselliga.
Oregano on ka antioksüdant, seentevastase ja antibakteriaalsete omadustega, nii et kus iganes seda kasutatakse maitseainena on see ka kahjutu säilitusaine. Hippokrates kasutas oreganot antiseptikuna, samuti kõhu ja hingamisteedega seotud tervisehädade vastu.
Похожие товары:: Специи и пряные смеси.

Другая продукция этого бренда: Gourmante.

План центра ›

до прибытия на место, уточни стоимость аренды площади и ее месторасположение в службе поддержки клиентов.

Экспресс-курьер (Таллинн) 6,90 €
Доставка в радиусе до 7 км от центра города Пн–Пт с 10.00 до 21.00 в тот же день. Выберите подходящую дату и промежуток времени.
Курьерская доставка еды (Тарту) 6,90 €
Доставка в радиусе до 5 км от центра города. Выберите подходящую дату и промежуток времени..
посылочный терминал SmartPOST (Эстония) 3,90 €
Закз прибудет в течении 1-2 рабочих дней.
Kiirkuller (Pärnu) 6,90 €
Kohaletoimetamine kesklinnast kuni 7 km raadiuses, E-L 11-20.00 ja P suletud. Vali sobiv kuupäev ja ajavahemik..
Заберу сам 0,00 €
Выбери подходящую дату в течение двух недель.

Прочитай о доставке ›

Если Вы обнаружите, что Вами купленный товар Вам по любой причине не подходит, то имеете право вернуть товар в течении 14 дней со дня его получения..
Прочитай о возврате ›

Останется ли старая вещь, когда я куплю новую?
Посмотрите, как дать вашим старым вещам новую жизнь.
Продавайте
Если старый товар в хорошем состоянии, выставите его на продажу. Наш партнер Basaar предоставляет удобную среду для покупок и продаж, где вы можете продавать подержанную одежду, детские товары и многое другое.
Продайте на Basaar
Сортируйте
Если старая вещь больше не пригоднa для использования, отнесите её в соответствующую службу утилизации отходов.
Смотрите варианты управления отходами
Узнайте больше о повторном использовании