Borealis

TEMTEX CROSSTAPE® MIX – 20 lehte, beež

10,00 €
Размеры

Готов к выдаче через 24 часов после поступления на склад..
Заказ готов не позднее 24 час..
Crosstape® on mitmekülgne ja taskukohane abivahend keha iseeneslikuks paranemise toetamiseks, mis töötab akupunktuuri meetodil probleempiirkondade staatilise elektriga stimuleerimise kaudu.
TEMTEX CROSSTAPE® töötab akupunktuuri meetodil: see tähendab, et teip on elektrostaatiliselt laetud. Paigaldamise järgselt stimuleerib teip vallanduva staatilise energia laengu abil konkreetset valu- või akupunktuuri piirkonda. Crosstape® aitab valu, lihaspingete, liigesvalude, aga ka näiteks seedehäirete, külmetuse, ning nohu-köha korral.
Meeles tuleb pidada, et erinevalt kinesioteibist ei ole Crosstape® elastne, ning võib korraga liiga suurele alale paigutades liikumist piirata. Sellistes piirkondades on parim kasutada mitut eraldi teibilehte. TEMTEX CROSSTAPE® MIX komplekt sisaldab 20 teibilehte: 10 suurt, 5 keskmist ja 5 väikest. Teip on toimeainevaba, hingav, veekindel ja hüpoallergiline ning püsib nahal 3–5 päeva.
Kuidas käib Crosstape® paigaldamine ja eemaldamine?
Eemalda karvad ja puhasta pind kohast, kuhu plaanid teibi asetada. Crosstape® eemaldamiseks hoia ühe käega nahka ning tõmba teise käega ettevaatlikult ja aeglaselt teip nahalt ära. Teipi ei tohi nahalt eemaldada seda järsult rebides.
Crosstape® ei sobi nahainfektsioonide ja -kahjustuste, lahtiste haavade ning ohatiste korral. Kuigi teip on hüpoallergiline, eemalda teip koheselt kui tunned sügelust või märkad nahal löövet.
посылочный терминал SmartPOST (Эстония) 3,90 €
Закз прибудет в течении 1-2 рабочих дней.
Курьер (Эстония) 7,90 €
Курьер доставит на место в радиусе до 5 км от центра большинства городов Эстонии.
Omniva посылочный терминал (Эстония) 3,90 €
Заказ прибудет в течении 1-2 рабочих дней.

Прочитай о доставке ›

Если Вы обнаружите, что Вами купленный товар Вам по любой причине не подходит, то имеете право вернуть товар в течении 14 дней со дня его получения..
Прочитай о возврате ›

Останется ли старая вещь, когда я куплю новую?
Посмотрите, как дать вашим старым вещам новую жизнь.
Продавайте
Если старый товар в хорошем состоянии, выставите его на продажу. Наш партнер Basaar предоставляет удобную среду для покупок и продаж, где вы можете продавать подержанную одежду, детские товары и многое другое.
Продайте на Basaar
Сортируйте
Если старая вещь больше не пригоднa для использования, отнесите её в соответствующую службу утилизации отходов.
Смотрите варианты управления отходами
Узнайте больше о повторном использовании