Glens

Glens Military lugemisprillid tagavaraks 1-pakk (1 paari pakis)

5,99 €
strength
Размеры

Готов к выдаче через 24 часов после поступления на склад..
Заказ готов не позднее 24 час..
Glens on kandmisvalmis lugemisprillid tagavaraks, mis on mõeldud inimestele, kes kannavad kaugnägelikkuse prille. See on on parim alternatiiv, kui tavaprille ei ole kaasas.
Glens lugemisprillid tagavaraks on valmistatud kõrgkvaliteedilisest kopolüestrist ja kaaluvad alla ühe grammi. Pangakaardisuurused prillid (Size: 78mm x 21 mm x 1 mm) mahuvad isegi kõige väiksemasse rahakotti. Glens lugemisprillid tagavaraks on saadaval kolme erineva tugevusega: +1,5; +2,0; +2,5.
Glens lugemisprille on mugav kanda. Need ei kuku ninalt ära, ei pigista ja on piisavalt elastsed, et sobida erinevate ninakujudega. Kasutage Glens lugemisprillide käsitsemiseks kolme sõrme. Prillikaarel asuvad kolm ergonoomilist punkti, mis aitavad Glens lugemisprille ette pannes ja eest ära võttes haaret parandada. Prillikaare ülaosas olev punkt võimaldab reguleerida prillide asendit ninal. Asetades Glens lugemisprillid silmadele lähemale, muutub nägemisväli laiemaks. Glens lugemisprillid on mõeldud ainult lühikest aega kandmiseks ning ei ole sobilikud sõiduki juhtimiseks.
Glens lugemisprillid on valmistatud uuenduslikust materjalist, mis on läbipaistev ja mida kasutatakse peamiselt oftalmoloogiliste toodete puhul. Glens lugemisprillid on peaaegu nähtamatud

Другая продукция этого бренда: Glens.

посылочный терминал SmartPOST (Эстония) 2,90 €
Закз прибудет в течении 1-2 рабочих дней.
SmartКУРЬЕР (Эстония) 7,90 €
Заказ на руках на следующий день (кроме воскресения и малые острова) после отправлени.
Omniva посылочный терминал (Эстония) 3,90 €
Заказ прибудет в течении 1-2 рабочих дней.
Omniva pakiautomaat (Латвия) 7,90 €
После отправки товар прибудет к Вам в течение 1–2 рабочих дней..
Omniva pakiautomaat (Литва) 8,90 €
После отправки товар прибудет к Вам в течение 1–2 рабочих дней..
SmartPOST посылочный терминал (Финляндия) 10,95 €
Заказ на месте в Хельсинки в течении 2-3 (в остальной Финляндии 3-5) рабочих дней после отправления.

Прочитай о доставке ›

Если Вы обнаружите, что Вами купленный товар Вам по любой причине не подходит, то имеете право вернуть товар в течении 14 дней со дня его получения..
Прочитай о возврате ›