Lastefond

Üleannetus

2,00 €
Annetuse summa
Размеры

Готов к выдаче сразу после поступления на склад.
Заказ готов к отправлению немедленно
Lisa ostukorvi soovitud annetuse summa ning aita arendavaid teraapiaid vajavaid lapsi!
Tegmist on annetusega puuetega lastele, kellele erinevad arendavad teraapiad võivad anda täiesti uue elukvaliteedi.
Miks haiged lapsed Sinu annetust vajavad?
Sest erinevate teraapiatega on õigeaegse ja järjepideva sekkumise korral võimalik parandada lastel haiguse tõttu häirunud funktsioone ning tõsta lähtuvalt erivajadusest igapäevatoimingutes toimetulekut. Teraapiad mõjuvad raskelt haigetele lastele arendavalt ning parandavad nende seisundit.
Mis on arendavad teraapiad ja miks me seda kampaaniat teeme?
Teraapiate eesmärk on erinevate haiguse tõttu häirunud funktsioonide parandamine, laste puhul ka arengu toetamine ning lähtuvalt lapse erivajadusest igapäevatoimingutes toimetuleku parandamine. Arendavaid teraapiaid vajavate laste profiil on äärmiselt erinev – käitumishäirest sügava liikumispuudeni. Tihtilugu vajavad liitpuudega lapsed mitut erinevat teraapiat.
Riiklikud vahendid ei ole aga piisavad, et tagada kõikidele raskelt haigetele lastele järjepidevalt vajalikke arendavaid teraapiaid. Lisaks on erinevate terapeutide teenuseid keeruline saada lastel, kes elavad maapiirkonnas. Seega aitab Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond raskelt haigeid lapsi kasvatavatel peredel tasuda lapse muusika- ja ratsutamisteraapia eest ning võimaldab nende ja lisaks ka füsio- ja tegevusterapeudi teenuse kättesaadavust ka kodutingimustest, kattes teenuse lisamahu, mida riiklikest vahenditest ei kompenseerita.
Lastefond on üks suuremaid ja vanemaid lastehaiglate juurde loodud heategevusfonde. Seitsmeteistkümne tegevusaasta jooksul oleme kogunud nelja miljoni euro jagu annetusi ning aidanud rohkem kui 1000 last üle Eesti.
Похожие товары:: Подарок ребенку.
Заберу сам 0,00 €
Выбери подходящую дату в течение двух недель.

Прочитай о доставке ›

Если Вы обнаружите, что Вами купленный товар Вам по любой причине не подходит, то имеете право вернуть товар в течении 14 дней со дня его получения..
Прочитай о возврате ›