Looduspere

Finck Naturkost ghee ehk selitatud või 220g

11,49 €
Размеры

Готов к выдаче через 24 часов после поступления на склад..
Заказ готов не позднее 24 час..

Või, õli ja rasva asendaja. Toiduvalmistamiseks, küpsetamiseks, praadimiseks, frittimiseks ja röstimiseks. Valmis roogade täiustamiseks. Sobib kasutamiseks ka kosmeetilistel eesmärkidel. Sisaldab 99,9% piimarasva. Ilma lisaaineteta. Piimavalgu- ja laktoosivaba. GMO-vaba. Pärit mahepõllundusest.
Avamata säilib pakendil märgitud kuupäevani. Peale avamist säilitada toatemperatuuril ja hoida eemal otsesest päikesevalgusest.
Ühikuhind: 52,23 EUR/kg
--------------------
Ghee ehk selitatud või on peamiselt India köögis kasutusel olev rasvaine. Ghee valmistamisprotsessis on võist eemaldatud vesi, piimavalgud ja -suhkrud. Ayurveda peab gheed kõikidest inimtoiduks sobivatest rasvadest inimesele parimaks. Seda kasutatakse nii toidu kui ravimina, et toita keha kudesid, puhastada toksiinidest, parandada silmade tervist, alandada kolesterooli, tugevdada immuunsüsteemi ja toetada elujõudu üldises plaanis.
Gheed on nimetatud ka "aju toiduks", sest ta teravdab mõistust ja parandab mälu. Ghee soodustab seedimist, ärritamata magu ja aitab tasakaalustada mao happelisust. Ghee aitab ka kanda maitseainete ja teiste toiduainete raviomadusi keha kudedesse ja rakkudesse, mistõttu loetakse teda ajurveedas toiduaineks, mis toob head tervist, elujõudu ja pikaealisust. Samuti on Ghee hea kuiva naha korral, toimides niisutavalt ja toitvalt keha seestpoolt väljapoole. Seda võib kasutada ka välispidiselt naha võidmiseks.
Ajurveedas kasutatakse gheed peamiselt keha puhastamiseks toksiinidest - eriti vajalik on rasv mürkide eemaldajana rasvlahustuvate mürkide, sealhulgas raskemetallide ja pestitsiidide eemaldamiseks.
Похожие товары:: Уксусы.
посылочный терминал SmartPOST (Эстония) 3,90 €
Закз прибудет в течении 1-2 рабочих дней.
Курьер (Эстония) 7,90 €
Курьер доставит на место в радиусе до 5 км от центра большинства городов Эстонии.
SmartКУРЬЕР (Эстония) 7,90 €
Заказ на руках на следующий день (кроме воскресения и малые острова) после отправлени.
Omniva посылочный терминал (Эстония) 3,90 €
Заказ прибудет в течении 1-2 рабочих дней.
Omniva pakiautomaat (Латвия) 7,90 €
После отправки товар прибудет к Вам в течение 1–2 рабочих дней..
Omniva pakiautomaat (Литва) 8,90 €
После отправки товар прибудет к Вам в течение 1–2 рабочих дней..

Прочитай о доставке ›

Если Вы обнаружите, что Вами купленный товар Вам по любой причине не подходит, то имеете право вернуть товар в течении 14 дней со дня его получения..
Прочитай о возврате ›

Останется ли старая вещь, когда я куплю новую?
Посмотрите, как дать вашим старым вещам новую жизнь.
Продавайте
Если старый товар в хорошем состоянии, выставите его на продажу. Наш партнер Basaar предоставляет удобную среду для покупок и продаж, где вы можете продавать подержанную одежду, детские товары и многое другое.
Продайте на Basaar
Сортируйте
Если старая вещь больше не пригоднa для использования, отнесите её в соответствующую службу утилизации отходов.
Смотрите варианты управления отходами
Узнайте больше о повторном использовании