IMEDE ÖÖ, 10.12

Maagiline Imede ÖÖ programm ning eripakkumised!

Посмотрите
Kачество воздуха хорошее - 573 ppm
Новости и предложения
Посмотреть все
Повторное потребление
Как подарить старым вещам новую жизнь?

Ознакомься с вариантами ›

Кинотеатр высочайшего качества в Тарту в кинотеатре Apollo. Смотрите расписание кинотеатра

Друг Книга
Это составленная психологами серия аудио-сказок на русском языке. Истории этих сказок помогут детям понять и прочувствовать разные жизненные ситуации.

Слушайте вместе с детьми. ›

Места питания

Журнал “Kõik Koos”
Легендарные леоки: от мотокросса до рыбоводства

Узнать больше ›

Lõunakeskus

Lõunakeskus

Lõunakeskus on Lõuna-Eesti suurim kaubanduskeskus, mis asub Tartu linna ääres Ringtee tänaval. Lõunakeskuse kaubandusparki kuuluvad lisaks peahoonele ka ehituskaupade pood Bauhof, sisustuspoed Sotka ja Asko ning lillede ja interjööriga tegelev Mileedi. Ööbimisvõimalusi pakub Lõunakeskuse küljes asuv Hotell Sophia, kust võid leida ka hinnatud Fii restorani. Ja et veel sellest vähe pole, siis 2019. aastal avati Lõunakeskuse kaitsva külje all Tartu Erakool LõunaTERA.

Rääkides vabaaja veetmise võimalustest, siis Lõunakeskusest leiab liuvälja Astri Arena, Apollo Kino, Seikluspargi ning palju teisi põnevaid ja meelelahutuslikke kohti. Peale meeleolukat ajaveetmist pakuvad kosutust keskuses asuvad toidukohad. Esindatud on nii a la carte restoranid kui ka tänavatoit nagu näiteks Chi, Melu, Tokyo Sushi, Aatrium, Waksal, Kauss ja Nobel. Toidupoodidest asuvad keskuses nii Rimi kui ka COOP.

Majas on olemas ka kaks Apotheka apteeki. Lisaks leiad meie juures ka Eesti suurima Euronicsi ning ka mitmeid teisi elektroonikapoode. Riidepoodidest on esindatud sellised tuntud brändid nagu H&M, Reserved, Tom Tailor, Monton ning Cropp. Ilu ja kosmeetikakauplustest nii I.L.U kui ka Ideaal Kosmeetika. Kodusisustuse ja mööblipoodidest on esindatud Jysk ja AlanDeko. Ning viimaks, ka spordipoodidele oleme mõelnud. Lõunakeskuses on kohal nii Sportland, Rademar kui ka Sports Direct.

On, mida avastada!

>
Зеленый Astri
Astri Grupp взяла твердый курс на более экологичное будущее.

Узнай, как ›