ПРЕДЛОЖЕНИЕ / Pere Optika

Silmad on südame aken

Toeta Eesti lasterikaste perede silmade tervist ja anna oma panus heategevuslikku fondi “Silmad on südame aken”. Igalt Sinu sooritatud ostult Pere Optika prillipoodides koguneb 10 senti lasterikaste perede noorte liikmete silmanägemise toetuseks.
“Silmad on südame aken” on Pere Optika ja Eesti Lasterikaste Perede Liidu koostöös algatatud fond, millega igaüks saab kaasa aidata paljulapseliste perede noorte liikmete silmanägemise hoidmisele.
Esimesed lapsed, keda fondist toetati olid Kehrast pärit Jürgensonide pereliikmed: 7-aastane Roland, 15-aastane Rico ja 18-aastane Birete. Sinulgi on võimalus kaasa lüüa järgmistele perekondadele prillide soetamises! Loe altpoolt täpsemalt, mida “Silmad on südame aken” fond endast kujutab, kuidas Sinagi sellesse panustada saad ja kelleni tänu meie ühisele koostööle abi jõuab.
Kuidas fond toimib?
Koostöös Eesti Lasterikaste Perede Liiduga ja Eesti Lions klubidega oleme välja töötanud kontseptsiooni, millega tahame tõsta teadlikkust silmade tervishoiu kohta ning tuua silmade eest hoolitsemine inimestele lähemale. “Silmad on südame aken” on hea tegemise projekt, mis koosneb kahest osast.
Esimene osa hõlmab Eesti lasterikkaid peresid, Pere Optikat ning Pere Optika kliente, kelle igalt ostult koguneb 10 senti lasterikaste perede laste prillidega toetamiseks. Lapserikaste Perede Liit kogub infot perede kohta, kel prilliabi kõige rohkem vaja läheb. Küsimustik, mille alusel prilliabi osutame, asub siin.
Prilliabi jõuab taotlejateni kohe, kui prillide määramiseks vajalik summa on fondi kogunenud ja taotleja prilliretsept Pere Optika optometristideni edastatud.
Oleme loonud annetuskeskkonna, milles kogutud tulu eest soetatakse lastele kvaliteetsed prilliklaasid ja -raamid. 10 senti koguneb igalt Pere Optika poes teostatud prillidega seotud tehingult.
Lisaks on võimalik igal Pere Optika kliendil soovi korral annetada lasterikaste perede laste toetuseks vabalt valitud summa. Pere Optika kingib nendele headele inimestele vastutasuks “Sa oled hea” prillilapi.
“Silmad on südame aken” annetuskeskkonda saad panustada Sulle lähimat Pere Optika prillipoodi külastades.