Top1

Diktofon OIympus DM-720

149,95 €
Размеры

Готов к выдаче через 24 часов после поступления на склад..
Заказ готов не позднее 24 час..

Efektiivne kõne esitus
Kasutades kõne esituse funktsiooni, saad kõneta lõikude esituse vahele jätta ja kuulata vaid neid faili lõike, milles on kõne. See funktsioon muudab koosoleku minutite ümberkirjutamise efektiivsemaks. Näiteks kui 70% salvestatud failist sisaldab kõnet, saad lõpetada 1-tunni pikkuse salvestuse kuulamise ligikaudu 40 minutiga. Kui salvestamine on lõpetatud, kasuta kõne esitust, et säästa aega ja kasutada ümberkirjutamisel paremat esitust.

Kinnitusklamber ja statiiv iga olukorra jaoks
Salvestiga on kaasas käepärane klamberstatiivi kinnitus, mille saab salvesti tagaküljele kinnitada. Klamberstatiivi saab tasku või märkmiku külge kinnitada või kasutada seda toena, mille abil salvesti heliallika suunas püsti asetada ning nii vähendada otse lauale asetamisest tulenevat müra.

Selge heli. Kõrgest madalani.
Ainult OLYMPUS tipptaseme helisalvestitel on kõrgtehnoloogiline kolme mikrofoni süsteem TRESMIC – võimalikult täpse stereoheli salvestamise tagamiseks. See kasutab kõrgkvaliteetse stereoheli salvestamiseks kahte suundmikrofoni ja kolmandat keskset ringmikrofoni, mis püüab kinni madalama sagedusega bassiheli. See suurendab sagedusvaste vahemiku 20Hz-20kHz-ni, tekitades samas naturaalse stereokõla.

Lihtne ühendus andmete salvestamiseks
Tänu integreeritud USB-ühendusele saab andmeid lihtsasti ja hõlpsalt talletada. Lihtsalt pista see oma PC või Mac arvutisse ja kanna oma salvestused seadmest välisele kõvakettale. Saad seda ka dokumentide jagamiseks kasutada - täpselt nagu USB-pulka.

Kõik formaadid, et vastata sinu vajadustele
Salvestus ja esitus on võimalik kahes erinevas formaadis. Lineaarne PCM formaat kasutab 48 kHz diskreetimissagedust, ületades isegi CD helikvaliteeti.

Lase salvestil end juhendada
Kasuta oma salvestit ilma seda vaatamata. Selge kõlaga kuuldav hääljuhendamine loeb menüü sulle ette ja muudab salvestamise veel mugavamaks.

Optimeeri iga salvestust
Peenreguleerides salvestustaset vastavalt heliallikale, saad kvaliteetse salvestuse, mis maksimeerib dünaamilist ulatust.

Vähem müra. Rohkem heli.
Müra vähendamise funktsioon tagab selge esituskvaliteedi, kuna vähendab märkimisväärselt sellist soovimatut pidevat taustamüra nagu näiteks igapäevane sagimine kontoris või kärarikkas koosolekuruumis.

Optimeeritud sätted parima tulemuse jaoks
Tee õnnestunud salvestused, valides sobiv salvestusstseen. Sinu salvesti määrab koheselt optimaalsed salvestusparameetrid. Selleks, et vahetus toimuks kiiret reageerimist nõudvates olukordades veel hõlpsamini, on DM-720 salvestil selle jaoks spetsiaalne nupp.

Kohandub vastavalt ümbritsevale keskkonnale
Uued suunatud kvaliteedikontrolli tehnoloogiad kitsendavad mikrofoni suunatust ja suurendavad salvestustaset, võimaldades salvestamiseks valitud heliallikale lähedale suumida. Kasuta kärarikastes keskkondades või kaugelt salvestamisel lähisalvestamise võimekust.

Nüüd kuuleb kõiki
Heli tasakaalustaja muudab vaiksed helid valjemaks, samas kui valjemad helid jäävad alla etteantud taseme, tagades nii selge ja ühtlase esituse. Kuna kõnefilter kõrvaldab samaaegselt madalamad ja kõrgemad sagedusvahemikud, tulevad helid veelgi paremini esile.


Ekraan
ekraani diagonaal
1.36


Formaatide tugi
audioformaatide tugi
MP3, PCM


Funktsioonid
diktofon
jah


Heli
failiformaat salvestamisel
PCM/MP3

heli sagedusala
MP3: 320 kbps/20-21.000 Hz; 128 kbps/20-17.000 Hz; 64 kbps(mono)/20-13.000 Hz; 8 kbps(mono)/20-3.500 Hz PCM: 48 kHz/20-23.000 Hz; 44,1 kHz/20-21.000 Hz


Liidesed
3,5 mm heli sisend
jah

USB
jah


Mälu / kõvaketas
mälu maht
4 GB


Mälukaardilugeja
toetab mälukaarte
microSD


Mõõtmed
laius
3.96

kõrgus
10.59

sügavus
1.44

kaal
0.072


Toide
toide.
aku


Üldised parameetrid
eriomadused
müravähendus, tasakaalustaja, stseeni valik, hääljuhendamine

komplektis
diktofon, klamberstatiiv, taaslaetav liitium-ioon aku

tootja
Olympus

värvus
hõbedaneПохожие товары:: Диктофоны.

Другая продукция этого бренда: Olympus.

посылочный терминал SmartPOST (Эстония) 0,00 €
Закз прибудет в течении 1-2 рабочих дней.
Курьер (Эстония) 7,90 €
Курьер доставит на место в радиусе до 5 км от центра большинства городов Эстонии.
Omniva посылочный терминал (Эстония) 0,00 €
Заказ прибудет в течении 1-2 рабочих дней.
SmartPOST посылочный терминал (Финляндия) 10,95 €
Заказ на месте в Хельсинки в течении 2-3 (в остальной Финляндии 3-5) рабочих дней после отправления.
Omniva pakiautomaat (Латвия) 7,90 €
После отправки товар прибудет к Вам в течение 1–2 рабочих дней..
Omniva pakiautomaat (Литва) 8,90 €
После отправки товар прибудет к Вам в течение 1–2 рабочих дней..

Прочитай о доставке ›

Если Вы обнаружите, что Вами купленный товар Вам по любой причине не подходит, то имеете право вернуть товар в течении 14 дней со дня его получения..
Прочитай о возврате ›