E-keskus Astri.ee viies sünnipäev!

Meil on hea meel, et sattusid just praegu meie lehele ja soovime sind tänada! Tänada selle eest, et oled meid usaldanud ja meiega samas rütmis liikunud juba viis aastat. Selle viie aasta jooksul on juhtunud nii mõndagi, näiteks oleme jõudsalt kasvatanud oma partnerite arvu ja tootevalikut. Valikust leiab tõesti igaüks täpselt selle, mida otsib - ükskõik kui veider, haruldane või unikaalne toode see ka poleks.


E-keskus Astri.ee viies sünnipäev!

Astri.ee on juba viis aastat muutnud erinevates poodides ostlemise mugavaks.
Meie e-keskus on veebikoduks kõikidele Astri Grupi keskustele ja turgudele. Olgu selleks Lõunakeskus Tartus, Pärnu Keskus suvituspealinnas, Astri ja Fama keskused Narvas või Tallinna turud - Balti Jaama Turg ja Keskturg. Kokku ühendab e-keskus Astri.ee üle 500 e-poe ja ligi poole miljoni toote, kuid mis veelgi parem - kõik soovitud tooted saad endale soetada ühe ostukorviga!


E-keskus Astri.ee viies sünnipäev!

Astri.ee on juba viis aastat sinu eest poes järjekorras seisnud.
Me kõik teame, et poes käimine on sageli ajakulukas ja tüütu. Selleks, et sina saaksid tegeleda asjadega, mis on päriselt olulised, on e-keskus Astri.ee lükanud ostukäru ja seisnud poejärjekorras sinu eest. Lisaks ei saa märkimata jätta ka seda, et oleme juba viis aastat aidanud sul vältida „ei, ma lihtsalt vaatan“ ütlemist. Ja teeme seda rõõmuga ka tulevikus!


E-keskus Astri.ee viies sünnipäev!

Astri.ee on juba viis aastat aidanud tähtpäevi tähistada.
Meie tootevalik on aidanud katta peolaudasid nii jõuludeks kui jaanipäevaks, valida kingitusi nii iseendale kui sõbra koerale. Ilmselt on usinad poodlejad märganud ka seda, et meie ostupühad ei piirdu vaid jõulu ale ja sõbrapäevakampaaniaga, selle asemel oleme teieni toonud nii kodumaiseid kui rahvusvahelisi ostupühasid - Mustast Reedest, E-smaspäevani.


Ja kui sa nüüd mõtled, et tahaks ikkagi keskusesse shoppama minna, siis paneme sulle südamele, et hetkel pole selleks õige aeg. Palju mugavam ja turvalisem on lasta meil sind sellel keerulisel ajal teenindada. Küll meie võtame riiulilt vajaliku ja toome sulle kohale - nii nagu oleme juba 5 aastat teinud.


Aitäh, et oled meiega!

Soovitused
ПРЕДЛОЖЕНИЕ / Alzgamer
Skylanders kujud ja komplektid -50%
ПРЕДЛОЖЕНИЕ / Msoft
Телефонные аксессуары. до -64%
ПРЕДЛОЖЕНИЕ / MK Furniture
KOGU MÖÖBEL -10%
ПРЕДЛОЖЕНИЕ / Hygge Home
SOODSAMAD HINNAD KUNI -20% E-POES
ПРЕДЛОЖЕНИЕ / EBeauty
LÕPUMÜÜK! Tangle Teezer pusaharjad kuni -55%!
ПРЕДЛОЖЕНИЕ / EBeauty
Valik invisibobble juuksekumme 1=2!
ПРЕДЛОЖЕНИЕ / Kaisumaa
Pakkumine
ПРЕДЛОЖЕНИЕ / EBeauty
Tonymoly Cats Purrfect Night Mask 50g -35%
ПРЕДЛОЖЕНИЕ / Pruulikoda KOLK
Astri.ee 5. sünnipäev
ПРЕДЛОЖЕНИЕ / Siremar
Lauamängud ja meisterdamine -20%

Приятного чтения

Бесплатная доставка

Рассрочка платежа

Удобный возврат