Heategevus

Aita koos meiega.

Usume, et iga väike heategu annab jõudu suuremaks. 

Kuigi Eestis leidub rohkelt headust, on paraku meie hulgas siiski veel palju murekohtasid. Siin olevad heategevuslikud organisatsioonid on vaid vähesed, kes töötavad igapäevaselt selle nimel, et maailm oleks iga päevaga parem koht. Anname neile koos jõudu juurde! 

Kui tunned, et soovid anda oma panuse, toeta meie abivajajaid soetades heategevuslikke tooteid läbi Astri e-keskuse.

Aitäh ja sügav kummardus kõikide abistajate ees! 

Meie partnerid: 

Kingitud Elu
Sihtasutus Hille Tänavsuu Vähiravifond "Kingitud Elu" on eraalgatuslik vähiravi toetusfond, mille missioon on aidata vähihaigeid, kelle ravimist ei pea riik parasjagu piisavalt "kulutõhusaks".

2021.aasta alguseks oli Kingitud elu kasvanud Eesti üheks suurimaks heategevusfondiks, fond on toetanud rohkem kui 1200 inimest ning kogunud annetustena üle 10 miljoni euro. Abi on saanud peaaegu kõik, kes fondi poole on pöördunud ning kuuluvad fondi sihtgruppi.

Loe rohkem

Loomus
Loomus on loomade eestkoste organisatsioon, mis levitab aktiivselt jätkusuutlikku ja hoolivat suhtumist loomadesse nii Eestis kui ka mujal maailmas.

Loe rohkem

Kiusamisvaba Kool
SA Kiusamisvaba Kool aitab juba 9. aastat üle Eesti koolidel KiVa programmi ellu viia. KiVa on Soomes Turu Ülikooli teadlaste poolt välja töötatud ja jätkuvalt edasiarendatav programm, mis annab koolidele konkreetsed toimivad juhised ja tööriistad kiusamise ennetamiseks ja juba tekkinud kiusujuhtumite oskuslikult lahendamiseks.

Loe rohkem

Eesti Vegan Selts
Soovid toetada Eesti Vegan Seltsi tegevust ning aidata kaasa veganluse levikule ja arengule Eestis? Selleks on mitmeid viise, sealhulgas meie toodete soetamine.

Vaata tooteid


Приятного чтения