Pere Optika

E-L 10-20 P 10-18

Pere Optika

E-L 10-20 P 10-18

Pere Optika

Nägemiskontroll, silmarõhu mõõtmine, läätsede määramine, prillide parandamine, parim valik prilliraame ja päikeseprille suurtele ja väikestele.

Pere Optika on kogu pere prillipood. Meie südameasjaks on personaalse lähenemise pakkumine nägemisega seotud elukvaliteedi säilitamiseks. Silmad on hingele peegliks ning hingesära hoidmisele aitab kaasa silmade eest hoolitsemine.

Pere Optika kauplused asuvad üheksas maakonnas üle Eesti ja neis on tööl stiilitunnetusega müüjad, nobedate sõrmedega optikud ja terava silmaga optometristid.

Meie juures saab professionaalset nõu läätsede ja klaaside kohta ning häid soovitusi kõige paremini sobiva prillipaari ostuks. Pere Optika teeb kõik Sinu silmade heaks. Pere Optikas saab ka professionaalset nõustamist kuiva silma sündroomi ja selle leevendusmeetodite kohta külastades meie kauplusi ja Kuiva Silma Keskust.

1998. aastal Keilas esimese kaupluse avanud Optiline Grupp OÜ on tänaseks Pere Optika brändi kasvatanud prillipoodide ketiks, millel on 33 kauplust üle Eesti.

Pere Optika pingutab iga päev selle nimel, et meie poodidest avastaksid endale meelepärased optilised tarvikud igast vanusest ja igat hinnaklassi väärtustavad kliendid. Meie juurest leiab nii mängimis- kui õppimisprille pere kõige pisematele; trendikaid ja noortepäraseid brände teismelistele; funktsionaalseid tööprille aktiivsele inimesele; prillimaailma tipptaset stiilsust hindavale kliendile; soodsaid variante lugemisprille vajavatele seenioritele; päikeseprille igale maitsele; kontaktläätsesid ja palju muid tarvikuid.

Kuna me soovime, et kvaliteetne silmanägemine oleks kättesaadav igaühe jaoks, siis oleme sisse töötanud heategevusliku süsteemi, millega saad soovi korral igalt oma ostult annetada raha paljulapseliste perede laste nägemisvõimaluste parandamiseks. Üheskoos saame aidata kogu Eesti head silmanägemist paremini säilitada.

Pere Optika kollektiiv käib end pidevalt arendamas optikamessidel ja koolitustel, et tuua oma klientideni viimane sõna nii prillimoes kui kõiges, mis puudutab nägemiskvaliteedi säilitamist – silmade kontrollimine; kontaktläätsede määramine; prillide valmistamine, hooldus ja parandus. Meie päralt on parim tehnika ja täpseima silmaga optometristid ja tehnikud.

Kohtumiseni Pere Optikas.

Optiline Grupp on Vogue ja Ray-Ban autoriseeritud edasimüüja!

Бренды
Читать далее

Optiland Eesti OÜ (Код предприятия: 10093646)
Jaama 6, Keila linn, Harju maakond, 76605

Вид снаружи
Карта центра ›

Подпишитесь на информационный бюллетень

Узнавайте первыми о кампаниях и мероприятиях Lõunakeskus.

Successfully subscribed to newsletter!
Failed to join newsletter!

Pärnu Keskus

Pärnu Keskus – это центр моды и отдыха, где вы найдете большой выбор магазины одежды, а также единственный  Кинотеатр Apollo Pärnus. Потребитель, следящий за модой, может найти в магазинах одежды центра широкий выбор известных брендов, таких как H&Mжитель Нью-ЙоркаИво НикколоLindex, Sportland, Mohito и Джинсовая мечта.

Помимо этого, в центре есть клиника для животных PetCity. В Pärnu Keskus также есть магазин электроники Euronics и большой Apollo книжный магазин. Чтобы не занимать слишком много места в магазинах, несколькоsöögikohad обосновались в центре, которые обеспечивают поддержку тела.

Читать далее