Valvekaamera. Selle valimine on lihtsam, kui arvasid.

Valvekaamera. Selle valimine on lihtsam, kui arvasid. - Tehnoturg

Uni maitseb ikka magusamalt siis, kui omad ülevaadet enda varadega toimuvast. Oled sama meelt? Olles valvekaamera otsinguil võib just see artikkel olla sulle abiks. 

Avastad, millest kaamera valikul võiks alustada, millal kaasata tehnik ja milline võiks olla esimene stardikomplekt. 

Kui soovides jälgida ehitusobjektil, kinnisvaral või hoida silma peal millelgi muul sulle väärtuslikul, siis jätka kindlasti lugemist.


MILLAL VÕIKS VALVEKAAMERA PEALE MÕTLEMA HAKATA? 

Valvekaamera peale võiks mõelda, kui omad kinnisvara või tehnikat, millel sooviksid silma peal hoida. Samuti on hea, kui omad ülevaadet kaugemal asuvas maakodus toimuvast või soovid kiirkorras paigaldada ajutise loomuga kaamera ehitusplatsile või taluloomade valveks. 

Nagu eelnevast võis kõlama jääda, siis igale olukorrale on lahendus valvekaamera näol olemas. Oluline on leida just selline lahendus, mis sinu olukorras kõige paremini toimiks. 


MILLEST TULEKS ALUSTADA?

Kaamera valikul tuleks lähtuda asukohast ning internetiühenduse võimalusest. Internetiühendus annab võimaluse igal ajahetkel videopilti jälgida. Seega esmalt tasub välja selgitada, millised on soovitud lokatsiooni täpsed võimalused. Õnneks on ühenduse loomisel valik lai ja ilma lahenduseta siinkohal ei jää. Internet võib tulla üle wifi, 4G sim kaardi või ühendades kaamera võrgukaabliga. 

Kui ühenduse loomise võimalused on kaardistatud, võib minna kaameraid valima.

Kui on vaja turvata suuremat ala, siis soovitame kasutada zoom võimalustega kaamerat või kaamerat, mis suudab vastavalt objekti liikumisele ennast ise keerata. 

Näiteks, kui kaamera asukohta on tarvis pidevalt muuta, siis võiks pigem mõelda 4G ja akuga kaameratele. 


Valvekaamera. Selle valimine on lihtsam, kui arvasid. - Tehnoturg

PAIGALDAKS ISE VÕI KUTSUKS TEHNIKU?

Paigalduse juures on vast kõige keerulisemaks osaks leida endale sobiv kaamera. 

Kas tead, mis teeb Reolink kaamerate paigalduse eriti lihtsaks? Paigaldus on niivõrd lihtne ja mugav, et selleks ei pea olema spetsialist ega kutsuma eraldi tehnikut. Seda eelkõige 1-2 kaamera paigaldusel. Kaamerate kinnitamine on paari kruvi paigalduse kaugusel. Sama on ka Reolink aplikatsiooni ühendamisega. See on imelihtne.

Võid aga olla kindel, et sul on Tehnoturu spetsialist tugi kõne või meili kaugusel. Keerukama süsteemi ehitamiseks on muidugi ka tehniku võimalus, kellega koos valvesüsteem kiirelt ja muretult üles seada.


ÜHENDAMINE SAMM-SAMMULT

Kaamera ühendamisel võid ise valida, kumb sulle rohkem meeldib, kas lugeda karpi lisatud juhendit või soovid samm-sammulist juhendit uurida Reolink rakendusest. Rakenduse saab kerge vaevaga alla laadida läbi Google Play, Apple Store või arvuti kaudu.

Kusjuures on hea teada, et iga kaamera paigalduseks on vajalik Reolink rakendus. Kaamera saab ühendada rakendusega skaneerides nutiseadmest kaameral olevat QR koodi. 

Kaamera juhendab andes sulle samm-sammult teada, millal ta on kasutusvalmis. Läheb mõni minut ja ongi korras. Paned kaare sobivasse asukohta ja testid kuidas videopilt toimib.


Valvekaamera. Selle valimine on lihtsam, kui arvasid. - Tehnoturg

ÜLEVAADE ON PAARI KLIKI KAUGUSEL 

Igal kaameral on mälukaart kuhu info salvestub. Kõik salvestatud videod on järelevaadatavad ja seda ka distantsilt. Kirsiks tordil - samasse rakendusse saab lisada nii palju kaameraid kui soovid ning see on täiesti tasuta.

Kui aga tunned, et sellest ei piisa ja vaja oleks tummisemat süsteemi, siis võid komplekti täiendada 8-16 kanaliga salvestiga. 

Taga endale kindlustunne, et igal hetkel on ülevaade paari kliki kaugusel - jälgi toimuvat läbi nutitelefoni või mis tahes nutiseadmes. 


TEEME KOKKUVÕTTE JA RÄÄGIME RAHAST

Kaamera tuleks valida asukoha ning interneti ühenduse võimaluste põhjal. Kui on vaja turvata suuremat ala, siis soovitame kasutada zoom võimalustega kaamerat või kaamerat, mis suudab vastavalt objekti liikumisele ennast ise keerata. 

Samas kui on tegemist väiksema alaga, siis piisab ka lihtsamast kaamera süsteemist. 

Väga hea kaamera saab soetatud vahemikus 100 kuni 200 eurot. Rakenduse eest eraldi lisatasu ei küsita. 4G interneti puhul võib arvestada suurusjärgus 5-10 eur/kuu. Ühte internetiühendust võid aga jagada mitme seadme vahel, küsides teenusepakkujalt mitu SIM kaarti sama ühenduse tarbeks. 

Nüüd jääb üle vaid sobiv kaamera ostukorvi lisada ja nautida murevabalt kodust eemal viibimist. 


MIKS VALIDA ENDALE JUST REOLINK KAAMERA? 

 • Lihtne paigaldus - igaüks saab hakkama!

 • Erinevad võimalused kaamera ühendamiseks WIFI, PoE, 4G sim kaart.

 • Kasutajamugav rakendus telefonis või arvutis

 • Aegumatu ja erinevatesse kohtadesse sobituv disain

 • 4G sim kaamerate autonoomsus. Lisa vaid sim ja päikesepaneel


  Valvekaamera. Selle valimine on lihtsam, kui arvasid. - Tehnoturg  Приятного чтения

  Бесплатная доставка

  Рассрочка платежа

  Удобный возврат