Apollo Kino

Apollo Kino

В кинотеатре Apollo Astri предусмотрено 383 удобнейших зрительских места. В каждом из трех кинозалов имеются новейшие экран и колонки и современные кресла. В первом зале установлен наилучший в мире цифровой кинопроектор Barco 4K, показывающий фильмы в этом сверхвысоком разрешении с небывалой четкостью и насыщенными цветами. Аудиосистема Dolby Atmos 3D обеспечивает уникальное пространственное звучание. Наличие электрифицированных максимально комфортных «звездных» кресел позволяет сделать посещение этого кинозала поистине первоклассным досугом. Во втором и третьем залах используются отличные аудиосистемы Dolby 7.1 Surround и установлены уютные сдвоенные кресла.

Нарвский кинотеатр Apollo превращается в единственный в регионе современный киноцентр, который, несомненно, будет привлекать и любителей кинематографа из соседних уездов, и зарубежных гостей города. В новом кинотеатре премьеры фильмов будут проходить как на эстонском, так и на русском языке.

В нашем новом кинотеатре не только современное кинооборудование, но и инновационная концепция обслуживания: билеты можно приобретать либо в традиционных кассах, либо вне очереди в компьютерных браузерах и мобильном приложении, а также в киосках самообслуживания.

Жители Нарвы могут также подключиться к программе лояльности «Клуб Apollo», членам которого всегда доступны билеты в кино с 10% скидкой, а каждый десятый билет вообще бесплатен.

Местный кинотеатр – самый лучший!

APOLLO KINO on kuue kinokeskuse ja 27 saaliga Eesti suurim kinooperaator, pakkudes Eesti kvaliteetseimat kinoelamust täna Pärnu keskuses, Tartus Lõunakeskuses, Narvas Astri keskuses, Kuressaares Auriga keskuses ning Tallinnas Solarise ja Mustamäe keskustes.

APOLLO on lisaks suurimale kinoketile ka Eesti suurim raamatu- ja meelelahutuskaupluste kett. Apollol on 6 kinokeskust, 16 kauplust ja Baltikumi üks suuremaid e-poode ja kiiresti kasvav kinode ning Blender kohvikute võrgustik. Apollo kliendiprogramm APOLLO KLUBI võimaldab klientidel saada soodustusi ja boonuseid üle kõikide Apollo tegevusvaldkondade.

Apollo kinod asuvad Tallinnas Solaris ja Mustamäe Keskustes, Pärnus Pärnu Keskuses, Narvas Astri Keskuses, Kuressaares Auriga keskuses ning Tartus Lõunakeskuses, kus asub ka Eesti esimene Apollo Kinode esindussaal Apollo MAX. Apollo kauplused asuvad paikades, kuhu me kõik ikka ja jälle satume – Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Haapsalus, Viljandis, Kuressaares ja Kohtla-Järvel. Pakume oma klientidele kümneid tuhandeid raamatuid, põnevaid filme, meeleolukat muusikat ja nutikaid ning seltskondlikke mänge – kõik vajalik kvaliteetse aja sisustamiseks. Blenderi mahlabaare saad külastada Ülemiste, Kristiine, Solaris, Rocca Al Mare ja Mustamäe keskustes. 2017 aasta kevadest on Blender ka Tartus, Lõunakeskuses. Meelelahutusmaailmad sulanduvad ning see on trend, mida Apollo soovib Baltikumis juhtida. Tulevikus plaanib Apollo lisaks kauplustele avada ka uusi mahlabaare ning kinosid Eestis ja Lätis.

Apollo on hubane ja uuendusmeelne koht, kuhu on alati hea tulla. Meie teenindajad on sõbralikud, asjatundlikud ja mängulised. Ootame sind Apollodesse ja soovime, et naudiksid oma vaba aega!

Oktoobris 2016 valiti Apollo rahvusvahelise konkursi The Global Service Design Award finaalis maailma parima teenusekontseptsiooniga ettevõtteks.

Контакт

53442798

Вид снаружи
План центра ›

Бесплатная доставка

Рассрочка платежа

Удобный возврат